Таїса Гайда: "Від президента України зараз залежить життя сотень ..."

Таїса Гайда в facebook:

Від президента України зараз залежить життя сотень людей. Кожен день, коли він не підписує закон , вбиває когось, хто мав би шанс на життя. Може досить ганяти свою жінку з фейкової гімнастикою по сепарським каналам і час зробити щось справжнє Репостніть друзі, зараз якраз той випадок коли від нашої громадянської позиції і розголосу залежать життя конкретних людей Дякую, якщо почули Об этом сообщает abrupt.in.ua со ссылкой на СМИ.

# вимагаю_підпис Мишко і Юля Такі молоді. Такі гарні. Онкохворі. Мишко стоїть в державній черзі МОЗ на фінансування на лікування за кордоном. ... Юля проходить тут хімію. В Україні їй будуть робити операцію. На жаль, Мишку подвійну трансплантацію нирки та печінки, можуть зробити лише за кордоном. Я не знаю чи подіє це, але і онкохворі і волонтери просять підписати законопроект 6600 про фінансування лікування онкохворих за кордоном. Тому як волонтер я #вимагаю_підпис. Від цієї хвороби не застрахований ніхто.

Життя онкохворих наразі залежить від підпису Президента законопроекту 6600 та термінового перерахування коштів на рахунок МОЗ. Час летить. А дехто з хворих його взагалі не має...Таїса Гайда
Таїса Гайда


ТОП новости

Вход

Меню пользователя