На сайті президента з’явилась петиція з вимогою провести парад у День Незалежності

Парад у День Незалежності в Києві

На сайті президента України 9 липня з’явилася петиція з вимогою до глави держави Володимира Зеленському провести в День Незалежності військовий парад у Києві. Автор петиції Мирон Дмитрик аргументував своє звернення тим, що під час військової агресії Росії українські військові заслуговують на увагу і пошану. Об этом сообщает seats.in.ua со ссылкой на СМИ.

Передумовою для петиції стало те, що Зеленський запропонував не проводити парад на День Незалежності. Натомість запропонував виділити 300 мільйонів гривень на премії українським військовим.

У петиції ж наголошено, що проведення військових парадів в останні роки стало символом сили та нездоланності українського війська, демонстрацією здобутків військово-промислового комплексу, актом вшанування світлої пам’яті тих, хто віддав життя за мирне небо над більшою частиною України.

Скасування проведення військового параду виглядає невдалим заграванням з ворогом і може свідчити про перші кроки до капітуляції. Прошу Президента України В. Зеленського не дослухатись до недолугих радників та переглянути рішення про проведення військового параду до Дня Незалежності,
– закликає автор петиції.

Зауважимо! Щоб петицію розглянув президент, вона повинна протягом 90 днів набрати понад 25 тисяч голосів.

Водночас ветеран бойових дій на Донбасі Павло Білоус анонсував проведення в Києві "Маршу волі" в День Незалежності – альтернативи традиційному військовому параду.

парад День Незалежності Марш волі Київ


Джерело статті: “http://24tv.ua/na_sayti_prezidenta_zyavilas_petitsiya_z_vimogoyu_provesti_parad_u_den_nezalezhnosti_n1177293”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя