Закінчити ремонт колії на Замарстинівській обіцяють до кінця року

Як повідомляє служба колії ЛКП "Львівелектротранс", роботи щодо влаштування трамвайної колії ведуться без затримок, в міру готовності основи дороги. Станом на сьогодні використано більше 60% коштів з передбачених кошторисом.

ЛКП "Львівелектротранс" завершить ремонтні роботи на вул. Замарстинівській до кінця року


"Ремонтні роботи на вулиці Замарстинівській проводяться з другого півріччя 2019 року. Заплановане виконання робіт з влаштування трамвайної колії протяжністю 2 км на суму 1 млн 810 тис. грн", — повідомили у ЛКП "Львівелектротранс". Об этом сообщает infoshok.in.ua со ссылкой на СМИ.


Нагадаємо, реконструкція вул. Замарстинівської відбувається на ділянці від вул. Липинського до вул. Гайдамацької і від вул. Липинського до вул. Торфяної.


Проектом передбачено:


— реконструкція вулиці з трамвайними коліями — 0,899 км;


— перекладка каналізаційного колектора по вул. Замарстинівській в межах реконструкції вулиці, заміну ділянок колекторів з бокових вулиць, заміна усіх випусків з житлових будинків та випусків з дощових ринв, заміна усіх дощоприймачів та їх приєднань до вуличних колекторів з влаштуванням гідрозатворів, влаштування колодязів та камер на підключенні до каналізаційної мережі. Діаметр проектованих колекторів 200−2000 мм;


— заміна чавунного водопроводу діаметром 150−200 мм вздовж вул. Замарстинівської, заміна ділянок водопроводів з бокових вулиць, влаштування пожгідрантів та запірної арматури, влаштування колодязів на підключенні водопроводів з бокових вулиць;


— влаштування дренажу дорожнього полотна;


— влаштування зовнішнього освітлення;


— захист мереж електропостачання, систем зв’язку;


-заміна газопроводів середнього і низького тисків;


— влаштування контактної мережі трамваю.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/zakinchyty_remont_kolii_na_zamarstynivskiy_obitsyayut_do_kintsya_roku_330613.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя